Filtruj

Praca Dariusz - Przeworsk

1-3 z 3 ofert pracy

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE DAREX DARIUSZ KUZIOPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE DAREX DARIUSZ KUZIO
Majdan Sieniawski

Zakres obowiązków: Praca przy produkcji wyrobów z drewna, pakowanie, sortowanie, układanie Wymagania: wykształcenie - podstawowe Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły...

26.04.202426.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zlecę szycie tapicerki meblowej możliwość pracy w domu. Stałe zlecenia

WIOLEKS.PL DARIUSZ BAŁTOWSKIWIOLEKS.PL DARIUSZ BAŁTOWSKI
Łańcut

Witam Zlecimy szycie tapicerki meblowej, dostarczamy niezbędnych materiałów do produkcji. Jest możliwość przyuczenia. Mile widziane osoby z okolic Rzeszowa z dalszych rejonów można współpracować wysyłkowo. Doświadczenie oczywiście mile widziane. W razie pytań Proszę o kontakt. Posiadamy wszystk...

23.04.202423.04.2024
od 4000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla kierowcy C+E miedzynarodówka

DARIUSZDARIUSZ
Medynia Łańcucka

Witam, Poszukuje do pracy kierowcy kategori C+E na trasach międzynarodowych. Trasy w kółku np Polska-Holandia-Polska. Mile widziana działalność gospodarcza. Wynagrodzenie do ustalenia. Praca na Chłodni...

22.04.202422.04.2024