Filtruj

Praca Dariusz - Siedlce

1-3 z 3 ofert pracy

Asystent Projektanta Branży Teletechnicznej

DARIUSZDARIUSZ
Siedlce

OPIS W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i ciągłą rozbudową sieci światłowodowych DOMTEL TELECOM lider na rynku sprzedaży usług multimedialnych (Internet + Telewizja+Telefon) poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystent Projektanta Branży Teletechnicznej Dołącz do grupy fachowców, któr...

13.05.202413.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Planista produkcji

ŁUKASZ FURTAKŁUKASZ FURTAK
Chlewiska

P.H.M. POLCOMM jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku krajowym, zajmujących się produkcją i kompleksową obsługą serwisową narzędzi skrawających oraz oprzyrządowania technologicznego dla przemysłu meblarskiego, motoryzacyjnego oraz lotniczego. W związku z rozbudową i rozwojem Firm...

10.05.202410.05.2024

OPERATOR MINIKOPARKI

ARGO DARIUSZ KIRYŁAARGO DARIUSZ KIRYŁA
Ławki

Zakres obowiązków: Obsługa minikoparki, ogólnobudowlane prace kablowe i montażowe przy PKP. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Operator koparkoładowarki Wykształcenie podstawowe, uprawnienia na koparkę lub koparkoładowarkę, chęci do pracy, mile widziane prawo jazdy B i C....

30.04.202430.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0306 s