Filtruj

Praca Data Office - Brzesko

1-3 z 3 ofert pracy

Główna Księgowa/ Główny Księgowy

nowa oferta
MANPOWERGROUPMANPOWERGROUP
Skarbimierz

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SAMODZIELNY KSIĘGOWY (O)

nowa oferta
ABF INVEST SP. Z O.O.ABF INVEST SP. Z O.O.
Niedomice

Zakres obowiązków: - umiejętność prowadzenia książki podatkowej oraz ksiąg handlowych, - przygotowywanie dokumentacji, faktur, wyciągów bankowych, - prowadzenie i kontrola rozrachunków, - przygotowywanie danych do raportu, Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Księgowy umiejęt...

Specjalista ds. ochrony środowiska.

nowa oferta
MOLLE GROUPMOLLE GROUP
Rzezawa

MOLLE to skonsolidowana rzeczywistość produkcyjna, Spółka powstała w 2019 roku i specjalizuje się w recyklingu oraz produkcji re-granulatów z tworzyw sztucznych na bazie polichlorku winylu.W rzeczywistości, zespół który ją komponuje szczyci się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży tworzyw ...

09.06.202409.06.2024