Filtruj

Praca Decyzje Kredytowe - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Dyrektor Oddziału – Niezależny Partner Biznesowy

GO-LEASING SP. Z O.O.GO-LEASING SP. Z O.O.
Szczecin

Dyrektor Oddziału – Niezależny Partner Biznesowy Twój zakres obowiązków Prowadzenie działalności gospodarczej przez cały okres trwania umowy partnerskiej. Prowadzenie oddziału GO-leasing (w formie stacjonarnej lub mobilnej) jako podstawowej jednostki organizacyjnej Sieci Partnerskiej GO-leasing. Akt...

09.02.202409.02.2024

doradca klienta ds sprzedaży

ALICJAALICJA
Szczecin

Zakres obowiązków: Telefoniczny kontakt z klientem biznesowym Analiza potrzeb klienta Kompletowanie i analiza dokumentów finansowych Dobór ofert kredytów bankowych Podtrzymywanie relacji Sprzedaż telefoniczna Negocjacje prowizyjne Wymagania: Punktualność Chęć poszerzania swoich umiejętnośc...

13.11.202313.11.2023
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Agent Nieruchomości - Pośrednik Nieruchomości

SZYMON SENDEROWICZSZYMON SENDEROWICZ
Szczecin

Jesteśmy firmą, która swoje doświadczenie zdobywa od 2007 roku . Wypracowaliśmy od tego czasu wiele kompleksowych rozwiązań dla Klientów, które pozwalają skutecznie realizować ich cele. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Agent / Pośrednik Nieruchomości . Posiadasz doświad...

28.05.202328.05.2023
od 5000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie