Filtruj

Praca Dekarz - Gomunice

1-3 z 3 ofert pracy

DEKARZ

MARIUSZ BROSZKIEWICZ - BMK PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG SPECJALISTYCZNYCHMARIUSZ BROSZKIEWICZ - BMK PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG SPECJALISTYCZNYCH
Gomunice

Zakres obowiązków: prace na wysokośći powyżej 3 metrów na dachach płaskich Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - brak przeciwskazań do pracy na wysokości umiejętność - Chęci do pracy...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik na dachy z doświadczeniem - Dekarz

PIOTREKPIOTREK
Radomsko

Zatrudnię na dachy. Doświadczenie wymagane . Doświadczenie to nie jest, że widziałeś jak u sąsiada robili albo ze szwagrem u babci blachę na stodole.to tak nie działa, Obróbki orynnowanie łatowanie musisz znać . Soboty wolne. Transport w jedną stronę płacony. 6-16 pracujemy. Standardowo chęci do...

18.05.202418.05.2024
od 30 zł

Pomocnik dekarza

KONRADKONRAD
Rozprza

Zatrudnię pomocnika do budowy dachów. Wymagana podstawowa wiedza z zakresu obsługi narzędzi, sumienność, brak nałogów. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16....

16.05.202416.05.2024
od 4500 zł