Filtruj

Praca Dekarz - Tarnów

1-3 z 3 ofert pracy

BLACHARZ-DEKARZ (O)

nowa oferta
TINSMITH&INSULATION SP. Z O.O.TINSMITH&INSULATION SP. Z O.O.
Tarnów

Zakres obowiązków: wykonywanie dachów metoda na rąbek stojący, wykonywanie obróbek blacharskich, współpraca z Kierownikiem Projektów oraz Brygadzistą Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Wymagania: wymagane doświadczenie na stanowisku, umiejętność pracy w zespole, planowania i d...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Dekarz pomocnik dekarza

PIOTRPIOTR
Tarnów Opolski

Praca przy wykonywaniu pokryć dachówką domów jednorodzinnych...

05.05.202405.05.2024

Praca dekarz cieśla pracownik ogólno budowlany

TOMASZTOMASZ
Rychwałd

Firma KNAPHOUSE zatrudni do pracy osoby na stanowisko dekarz/ cieśla oraz pracownik ogólno budowlany, mile widziane są brygady na zasadach B2B, Praca po 10g od poniedziałku do piątku , w 90% praca wykonywana na żywieczczyznie. Wynagrodzenie jest uzależnione od zaangażowania oraz jakosci wykonyw...

29.04.202429.04.2024
od 4000 zł