Filtruj

Praca Delta - Pleszew

1-3 z 3 ofert pracy

PORTIER-STRÓŻ

DELTA SP. J.DELTA SP. J.
Pleszew

Zakres obowiązków: zgodny z charakterystyką pracy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1 orzeczenie o stopniu niepełnosprawności mile widziane...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

OPERATOR KOPARKI

Pleszew

Zakres obowiązków: zgodny z charakterystyką pracy Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Operator koparki jednonaczyniowej kl. I staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1 mile widziane doświadczenie zawodowe...

10.06.202410.06.2024

Zatrudnimy operatora koparki

ANETAANETA
Pleszew

Firma Delta Sp.J. zatrudni osobę na stanowisko operator koparki jednonaczyniowej uprawnienia na ładowarkę teleskopową mile widziane. Oferujemy umowę o pracę, możliwość kształcenia i pogłębiania swoich umiejętności, atrakcyjne wynagrodzenie....

28.02.202428.02.2024