Filtruj

Praca Demontaz Pojazdow - Radom

1-3 z 3 ofert pracy

Samodzielna Ksiegowa

DZIAŁ HRDZIAŁ HR
Radom

. OPIS Lobo Group prężnie działa w sektorze przemysłowym. Profesjonalnie zagospodarowuje surowce wtórne oraz wyposaża branżę komunalną w wysokiej jakości kontenery oraz inne urządzenia niezbędne do utrzymania porządku i czystości.Firma świadczy również usługi z zakresu demontażu pojazdów, komplekso...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik samochodowy

Radom

OPIS Lobo Group prężnie działa w sektorze przemysłowym. Profesjonalnie zagospodarowuje surowce wtórne oraz wyposaża branżę komunalną w wysokiej jakości kontenery oraz inne urządzenia niezbędne do utrzymania porządku i czystości.Firma świadczy również usługi z zakresu demontażu pojazdów, kompleksowo...

od 35 zł

Kierowca lawety w Stacji Demontażu Pojazdów

AUTO-MAX-NESKAAUTO-MAX-NESKA
Radom

Obowiązki: Przewożenie wraków samochodowych Utrzymanie czystości pojazdu. Zgłaszanie wszelkich incydentów drogowych i nieprawidłowości. Współpraca z zespołem w celu efektywnej realizacji zadań. Wymagania: Prawo jazdy kategorii B, C+E Kultura osobista i dbałość o higienę....

29.04.202429.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0428 s