Filtruj

Praca Detal Met Sp Z O - Wrocław

1-2 z 2 ofert pracy

Kontroler gratowacz / Wrocław

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Wrocław

Do Twoich obowiązków będzie należało: gratowanie ręczne zacisków hamulcowych na odlewni, gratowanie ręczne pilnikiem lub mechanicznie na szlifierce taśmowej, prace transportowe ręczne detali oraz przy użyciu środków transportowych, kontrola wizualna odlewów. Oczekujemy: doświadczenia w pracy na prod...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

MAGAZYNIER/OPERATOR PIŁY

INTEGART SP. Z O.O.INTEGART SP. Z O.O.
Krępice

Zakres obowiązków: - obsługa piły tarczowej; - obróbka elementów z różnego typu materiałów; - oczyszczanie materiałów po prefabrykacji; - kontrola jakości detali; - pakowanie. Kontakt telefoniczny z pracodawcą: 71 315 31 91 Kontakt e-mail: kadry@integart.com.pl Wymagania: wykształcenie - ś...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 1,2428 s