Filtruj
Filtruj
Filtruj

Praca Developer - Piotrków Trybunalski

1-2 z 2 ofert pracy

Mid Java Developer *POLAND* remote

nowa oferta
YOURCODE RECRUITMENTYOURCODE RECRUITMENT
Piotrków Trybunalski

Mid Java Developer 100% remote 115 - 140 PLN/h net + VAT B2B contract For our client - Warsaw based software house we are looking for Mid Java Developer who would like to join a new project and work on modern solutions in automotive industry. We would like you to have: Very good knowledge of Java . ...

26.04.202426.04.2024

OPERATOR KOPARKI/KOPARKO-ŁADOWARKI

nowa oferta
USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE SYLWESTER RUDECKI, DEVELOPER SYLWESTER RUDECKIUSŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE SYLWESTER RUDECKI, DEVELOPER SYLWESTER RUDECKI

Zakres obowiązków: Obsługa koparki/koparko-ładowarki na terenie prowadzonych przez firmę prac budowlanych Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Operator koparkoładowarki umiejętność - OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0296 s