Filtruj

Praca Diagnosta Oskp - Stojadła

1-3 z 3 ofert pracy

Diagnosta samochodów, OSKP, obsługa tachografów

TRUCK-GUM WALDEMAR OLKOWICZTRUCK-GUM WALDEMAR OLKOWICZ
Stojadła

Przeprowadzanie badań diagnostycznych pojazdów osobowych o ciężarowych, serwis tachografów, doradztwo techniczne, obsługa testera diagnostycznego....

08.04.202408.04.2024

DIAGNOSTA SAMOCHODÓW, OSKP, OBSŁUGA TACHOGRAFÓW

Stojadła

Zakres obowiązków: Przeprowadzanie badań diagnostycznych pojazdów osobowych o ciężarowych, serwis tachografów, doradztwo techniczne, obsługa testera diagnostycznego. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność...

Umowa o pracęumowa o pracę

Diagnosta Samochodowy

OSKPOSKP
Mińsk Mazowiecki

Zatrudnię diagnostę z uprawnieniami na Okręgową Stację Kontroli Pojazdów w Mińsku Mazowieckim na pół lub cały Etat...

28.03.202428.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0195 s