Filtruj

Praca Diagnosta Samochodowy - Łabowa

1-3 z 3 ofert pracy

Diagnosta Samochodowy

KINGAKINGA
Łabowa

Zatrudnimy diagnostę samochodowego w podstawowej Stacji KOnroli pojazdów. Stacja czynna 8-17 . Praca na pełny etat pół lub mniej....

11.09.202411.09.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY

ŁUKASZ ZARYCZNYŁUKASZ ZARYCZNY
Stary Sącz

Zakres obowiązków: WYKONYWANIE BADAŃ TECHNICZNYCH NA PODSTAWOWEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW, OBSŁUGA KLIENTA Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe uprawnienie - Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów umiejętność - kultura osobista...

26.08.202426.08.2024

Poszukiwany Diagnosta Samochodowy SKP na Stację Kontroli Pojazdów

STANLAK STANISŁAW OPOKASTANLAK STANISŁAW OPOKA
Librantowa

Stacja Kontroli Pojazdów w Librantowej poszukuje wykwalifikowanego Diagnosty do naszego zespołu! Jeśli posiadasz uprawnienia diagnostyczne i szukasz stabilnej pracy w przyjaznej atmosferze, ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy: Elastyczny grafik pracy – możliwość dostosowania godzin pracy do Twoi...

20.08.202420.08.2024