Filtruj

Praca Diagnosta Samochodowy - Lipina

1-3 z 3 ofert pracy

Diagnosta Samochodowy

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JAN ZIENTARA S. C.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JAN ZIENTARA S. C.
Nowe Lipiny

Przeprowadzanie badań technicznych pojazdów samochodowych wszystkich typów...

21.03.202421.03.2024

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY

Nowe Lipiny

Zakres obowiązków: Przeprowadzanie badań technicznych pojazdów samochodowych wszystkich typów Wymagania: wykształcenie - mechaniczne średnie zawodowe uprawnienie - Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów...

Umowa o pracęumowa o pracę

Diagnosta samochodowy na OSKP w Turku

LOGISTIC-EVEX SP. Z O.O.LOGISTIC-EVEX SP. Z O.O.
Turkowice

Dam pracę na stanowisku diagnosty samochodowego posiadającego uprawnienia do wykonywania badań technicznych w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Możliwość odbycia kursów poszerzających kwalifikacje. Praca w nowej OSKP w Turku. Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Nie wymagamy doświadczenia. Mile widzia...

02.02.202402.02.2024