Filtruj

Praca Diagnosta Samochodowy - Zaczernie

1-3 z 3 ofert pracy

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W RZESZOWIEKOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W RZESZOWIE
Zaczernie

Zakres obowiązków: Wykonywanie diagnostyki wstępnej i końcowej pojazdów przyjmowanych do napraw, wykonywanie badań technicznych pojazdów oraz doraźne wykonywanie obsług technicznych, napraw bieżących, napraw szkodowych i wymiana ogumienia w służbowych środkach transportu. Wymagania: wykształcenie -...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektromechanik / DIAGNOSTA w BMW ZK Motors w Rzeszowie

DYREKTOR ODDZIAŁUDYREKTOR ODDZIAŁU
Rzeszów

Dealer BMW ZK Motors Rzeszów. Po mistrzowsku diagnozujesz usterki? Dołącz do Zespołu Serwisu BMW ZK Motors - pasjonatów motoryzacji, którzy łączą zamiłowanie do technologii i dbałość o szczegóły z przyjazną atmosferą podczas codziennej pracy. Dealer BMW ZK Motors to Autoryzowany Dealer BMW z ugrun...

24.04.202424.04.2024

Diagnosta samochodowy

STANISŁAWSTANISŁAW
Łańcut

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów Łańcut zatrudni Diagnostę na pełny etat lub umowę zlecenie....

22.04.202422.04.2024