Filtruj

Praca Diagnosta Stacji Kontroli Pojazdow - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Diagnosta Stacji KONTROLI POJAZDÓW

nowa oferta
AUTORYZOWANY DEALER MARKI ŠKODA & KIAAUTORYZOWANY DEALER MARKI ŠKODA & KIA
Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykonywanie badań technicznych w Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów, prowadzenie dokumentacji, profesjonalna obsługa klientów, wystawianie faktur lub paragonów oraz obsługa kasy fiskalnej, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy. WYMAGANIA: posiadanie uprawnień do wykonywan...

27.06.202427.06.2024

Diagnosta Stacji Kontroli Pojazdów SPEEDCAR

RAFAŁRAFAŁ

Diagnosta Stacji Kontroli Pojazdów Speedcar ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Wykonywanie badań technicznych, • Obsługa klienta. WYMAGANIA: • Uprawnienia diagnosty stacji kontroli pojazdów, • Prawo jazdy kat. B, • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku diagnosty samochodowego lub mechanika samo...

16.06.202416.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca diagnosta samochodowy

LESZEKLESZEK
Kobiór

OPIS !OFERTA SKIEROWANA DO OSÓB POSIADAJĄCYCH UPRAWNIENIA DIAGNOSTY SAMOCHODOWEGO Dzień dobry. Poszukujemy diagnostę do podstawowej stacji kontroli pojazdów w Kobiórze . Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bardzo dobre warunki pracy na zadbanych urząd...

04.06.202404.06.2024
od 5000 zł