Filtruj

Praca Diagnosta Stacji Kontroli Pojazdow - Górzyce

1-3 z 3 ofert pracy

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY W OKRĘGOWEJ STACJI KONTROLI POJAZDÓW

FHU MOTOWIT SEBASTIAN WITCZAKFHU MOTOWIT SEBASTIAN WITCZAK
Górzyce

Zakres obowiązków: Praca w godzinach 9-17 lub 8-16 Wymagania: wykształcenie - techniczne średnie zawodowe uprawnienie - Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych wszystkich pojazdów....

20.08.202420.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Górzyce

Numer oferty: StPr/24/0829Obowiązki:Praca w godzinach 9-17 lub 8-16Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdówWykształcenie:średnie zawodowe, technicznePozostałe wymagania:Diagnosta uprawniony do wykonywania badań techniczn...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Zatrudnię diagnostę samochodowego

AUTO MAXI ŻMIGRODZKA WROCLAWAUTO MAXI ŻMIGRODZKA WROCLAW
Wrocław

Pilnie zatrudnię diagnostę samochodowego z uprawnieniami na Podstawową Stację Kontroli Pojazdów we Wrocławiu na ulicy Żmigrodzkiej.Zainteresowanych proszę WYŁĄCZENIE O KONTAKT TELEFONICZNY pod numerem6 9 6 4 4 0 6 1 8....

06.09.202406.09.2024