Filtruj

Praca Diagnosta - Gołkowice Dolne

1-2 z 2 ofert pracy

DIAGNOSTA UPRAWNIONY DO WYKONYWANIA BADAŃ TECHNICZNYCH POJAZDÓW

SZEWCZYK FIRMA MOTORYZACYJNA SŁAWOMIR SZEWCZYKSZEWCZYK FIRMA MOTORYZACYJNA SŁAWOMIR SZEWCZYK
Gołkowice Dolne

Zakres obowiązków: Badania techniczne pojazdów samochodowych. Wymagane uprawnienia diagnosty samochodowego. Praca w Gołkowicach Dolnych 181 lub w Nowym Sączu, Papieska 11 w godz. 8.00-16.00. Możliwość pracy na cały lub 1/2 etatu. Kontakt tel. 602522681 Wymagania: wykształcenie - mechaniczne średnie...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Psycholog - praca od zaraz!

CENTRUM TERAPEUTYCZNECENTRUM TERAPEUTYCZNE
Nowy Sącz

W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Terapeutycznego dla dzieci i dorosłych, poszukujemy osoby na stanowisko- Psycholog. Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia oraz miłą atmosferę pracy w zaangażowanym w funkcjonowanie Centrum zespole.Do podstawowych obowiązków należeć będzie:•prowadzenie in...

07.06.202407.06.2024