Filtruj

Praca Diagnosta - Karlino

DIAGNOSTA UPRAWNIONY DO WYKONYWANIA BADAŃ TECHNICZNYCH POJAZDÓW

MAZIMAKS KRZYSZTOF MAZUREKMAZIMAKS KRZYSZTOF MAZUREK
Karlino

Zakres obowiązków: sprawdzanie stanu technicznego pojazdu, ręczne oraz komputerowe wykonywanie diagnostyki samochodowej, dokumentowanie występujących usterek i awarii Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe cartyfikat diagnosty wraz z numerem uprawnień, znajomość branży, min. 1 rok doświadczen...

12.07.202412.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny

BONUS-DIAGNOSTA SP. Z O.O.BONUS-DIAGNOSTA SP. Z O.O.
Koszalin

Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny Twój zakres obowiązków Udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczeń zdrowotnych- stacjonarnie/ telefonicznie Prowadzenie zapisów pacjentów i kalendarza wizyt Weryfikacja płatności Przygotowywanie zestawień Kompleksowa obsługa telefoniczna (rejestr...

26.07.202426.07.2024

DIAGNOSTA

AUTO CENTRUM JACEX SP. J.AUTO CENTRUM JACEX SP. J.
Kołobrzeg

Zakres obowiązków: Diagnostyka pojazdów samochodowych. Praca w godz. 8-16, również w soboty. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe...

24.07.202424.07.2024