Filtruj

Praca Diagnosta - Kruszewiec

1-3 z 3 ofert pracy

ELEKTRYK/ELEKTROMECHANIK/ELEKTRONIK/DIAGNOSTA

POLREGIO S. A.POLREGIO S. A.
Kruszewiec

Zakres obowiązków: MONTAŻ, INSTALACJA, NAPRAWA, KONSERWACJA ORAZ KONTROLA RÓŹNYCH INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, URZĄDZEŃ MASZYN, PRACA NA WARSZTACIE ELEKTRYCZNYM PRZY NAPRAWACH ELEKTRYCZNYCH ZESPOŁÓW TRAKCYJNYCH, DIAGNOSTYKA POJAZDÓW. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - techn...

25.03.202425.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kruszewiec

MONTAŻ, INSTALACJA, NAPRAWA, KONSERWACJA ORAZ KONTROLA RÓŹNYCH INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, URZĄDZEŃ MASZYN, PRACA NA WARSZTACIE ELEKTRYCZNYM PRZY NAPRAWACH ELEKTRYCZNYCH ZESPOŁÓW TRAKCYJNYCH, DIAGNOSTYKA POJAZDÓW....

21.03.202421.03.2024

Zatrudnimy Diagnostę na Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów w Giżycku

JAREKJAREK
Giżycko

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów w Giżycku zatrudni Diagnostę. Wymagania: Posiadanie aktualnych uprawnień diagnosty do podstawowej stacji kontroli pojazdów ( badania techniczne aut o masie do 3,5 t, badania przyczep do tych pojazdów oraz dodatkowe badania techniczne pojazdów do 3,5 tony) Znaj...

10.05.202410.05.2024
od 5000 zł