Filtruj

Praca Diagnosta - Puławy

1-2 z 2 ofert pracy

KIEROWNIK LABORATORIUM MIKROBIOLOGICZNEGO

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Puławy

Numer oferty: StPr/24/0391Obowiązki:Nadzór i wykonywanie prac laboratoryjnychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Diagnosta laboratoryjnyWykształcenie:wyższe (w tym licencjat)Wymagania pożądane:Zawód:Mikrobiolog (wymagany staż - lata: 5)Pozostałe wymagania:Wymagane wykształcenie ...

08.05.202408.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

WOJSKOWY INSTYTUT HIGIENY I EPIDEMIOLOGII IMIENIA GENERAŁA KAROLA KACZKOWSKIEGOWOJSKOWY INSTYTUT HIGIENY I EPIDEMIOLOGII IMIENIA GENERAŁA KAROLA KACZKOWSKIEGO
Puławy

Zakres obowiązków: Nadzór i wykonywanie prac laboratoryjnych Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Mikrobiolog uprawnienie - Diagnosta laboratoryjny staż pracy ogółem - lata: 5 Wymagane wykształcenie wyższe mikrobiolog, uprawnienia diagnosty laboratoryjnego, posiadanie tytułu...

07.05.202407.05.2024