Filtruj

Praca Diagnostyka Sp Z O - Toruń

1-3 z 3 ofert pracy

Automatyk utrzymania ruchu

BRUK BET SP. Z O.O.BRUK BET SP. Z O.O.
Toruń

Twój zakres obowiązków: Diagnostyka awarii maszyn na liniach produkcyjnych. Wykonywanie bieżących napraw oraz remontów urządzeń i instalacji elektrycznych. Przeprowadzanie kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń. Utrzymanie ruchu linii produkcyjnych. Nasze wymagania: Znajomości zasady pr...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Mechanik Samochodowy Mechanika samochodowego Pomocnik Pomocnika

nowa oferta
ARTURARTUR
Grębocin

Electric-Service Sp. Z O O. Miejsce pracy: 87-120 Grębocin ( Toruń) ul Dworcowa 28 Opis stanowiska Pracę mechaniczne w warsztacie samochodowy – głównie montaż/ demontaż filtrów dpf oraz sterowników silnika bez skomplikowanej mechaniki typu silniki skrzynie itp. Pomoc mechaniczna pod kierownictwe...

18.06.202418.06.2024
od 6100 zł

ELEKTRYK

PRZEDSIĘBIORSTWO UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ EKOSKŁAD SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ EKOSKŁAD SP. Z O.O.
Służewo

Zakres obowiązków: Montaż i podłączenie instalacji elektrycznych, instalowanie przewodów, gniazdek, przełączników, wyłączników oraz innych elementów instalacji; regularna konserwacja instalacji elektrycznych, maszyn i urządzeń; wykonywanie przeglądów technicznych i diagnostyki układów elektrycznych;...

13.06.202413.06.2024