Filtruj

Praca Diagnostyka - Suwałki

1-3 z 3 ofert pracy

Fizjoterapeuta do rehabilitacji w warunkach domowych

nowa oferta
GRUPA EPIONEGRUPA EPIONE
Suwałki

Fizjoterapeuta do rehabilitacji w warunkach domowych Miejsce pracy: Suwałki Twój zakres obowiązków realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty;zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, kierując się ich dobrem, poszanowaniem podmiotowości i...

03.06.202403.06.2024

Suwałki

Fizjoterapeuta do rehabilitacji w warunkach domowych Miejsce pracy: Suwałki Twój zakres obowiązków realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty; zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, kierując się ich dobrem, poszanowaniem podmiotowości ...

30.05.202430.05.2024

MECHANIK

Olecko

Zakres obowiązków: naprawa i diagnostyka pojazdów osobowych i ciężarowyvch Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 6 doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0173 s