Filtruj

Praca Dietetyk - Jelenia Góra

1-3 z 3 ofert pracy

DIETETYK

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOWARACHDOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KOWARACH
Kowary

Zakres obowiązków: przestrzeganie procedur HACAP, opracowywanie dekadowych i dziennych jadłospisów oraz sporządzanie dziennego zapotrzebowania na wydawanie art. spożywczych; opracowywanie receptur na poszczególne rodzaje diet - zgodnie z obowiązującymi zasadami żywienia itp.;praca w programie Arisco...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Trener Personalny- Well Fitness

MEDICOVER SPORT I FITNESSMEDICOVER SPORT I FITNESS
Jelenia Góra

Rozpocznij trening swojej kariery i dołącz do TeamWellFitness, który wspiera w budowaniu zdrowych nawyków! Lokalizacja: Well Fitness - Jelenia Góra, ul. Sygietyńskiego 2b, Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, Wymagane doświadczenie: wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs instruktora ćwiczeń ...

14.05.202414.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

DIETETYK

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W NIELESTNIEDOM POMOCY SPOŁECZNEJ W NIELESTNIE
Nielestno

Zakres obowiązków: przygotowywanie jadłospisu, dekadówek, przyjmowanie towaru do kuchni Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - Prawo jazdy kat. B...

23.05.202423.05.2024