Filtruj

Praca Dino S A - Jarocin

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca kat. C.

nowa oferta
KACPERKACPER
Jarocin

Poszukujemy kierowcy do pracy na kategorie C. Praca w godzinach nocnych. Rozwozimy towar do sklepów Dino ( mięso) . Załadunek na magazynie w Agro Rydzyna. Kierowca do rozwiezienia ma około 10 sklepów. Codzienne powroty do domu. Możliwość posiadania auta pod domem. Pensja to 5300zł netto. Szukamy kie...

16.05.202416.05.2024
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca kat. C+E

Jarocin

Przyjmę kierowcę kat C+E z Krotoszyn,Jarocina i okolic. Dystrybucja dla sklepów sieci DINO z magazynu centralnego w Krotoszynie. Codzienne zjazdy do domu. Możliwość zjeżdżania zestawem pod dom. Mile widziana także podwójna obsada. Praca zmianowa w jednym tygodniu 6 nocek w drugim 5 dniówek. Mile wid...

30.04.202430.04.2024
od 8000 zł

KASJER - SPRZEDAWCA

DINO POLSKA S. A.DINO POLSKA S. A.
Dąbrowa

Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów Wymagania: wykształcenie - podstawowe posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności...

09.05.202409.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0177 s