Filtruj

Praca Dino S A - Kalisz

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię kierowce na weekendy lub na stale C+E chlodnia

KRZYSZTOFKRZYSZTOF
Kalisz

Przyjmę do pracy kierowcę C+E na weekendy , wyjazdy z Kościuszkowa lub Dębe. Pojazdy Scania , DAF , chłodnia . Dostawy do dystrybucji kaufland lidl biedronka Dino . Wymagane jest doświadczenie , więcej informacji pod tel 5.0.5.9.3.1.7.9.8...

20.04.202420.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnię kierowce C+E chlodnia kraj

Kalisz

Zatrudnię kierowcę C+E chłodnia kraj , Wyjazdy 1-2 dniowe , dostawy do głównych dystrybucji kaufland lidl biedronka Dino.Pojazd przypisany do kierowcy. Zarobki 6000-7000 5.0.5.9.3.1.7.9.8...

16.03.202416.03.2024

KASJER - SPRZEDAWCA

DINO POLSKA S. A.DINO POLSKA S. A.
Ołobok

Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów Wymagania: wykształcenie - podstawowe [Inne] : - okres próbny – 3 miesiące - wynagrodzenie + możliwość premii - zatrudnienie od zaraz: TAK - orzeczenie o stopni...

16.04.202416.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0214 s