Filtruj

Praca Dino Sa - Częstochowa

1-2 z 2 ofert pracy

Zatrudnię kierowcę samochodu ciężarowego kat. C+E

TPU TRAN SP. Z O.O. SP. K.TPU TRAN SP. Z O.O. SP. K.
Częstochowa

Zatrudnię osobę na stanowisko kierowcy samochodu ciężarowego kat. C+E . Zlecenia na terenie kraju wykonując przewóz produktów spożywczych chłodnią 27 paletową z centrum logistycznego DINO Sieroniowice. Dostawy na terenie kraju. Codzienne zjazdy na bazę - Kłobuck bądź Częstochowa. 3-5 punkty ro...

02.05.202402.05.2024
od 7300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

KASJER - SPRZEDAWCA

nowa oferta
DINO POLSKA S. A.DINO POLSKA S. A.
Antoniów

Zakres obowiązków: Praca w Antoniowie, - obsługa kasy fiskalnej- obsługa działu mięsnego- dbanie o porządek na sali sprzedaży- dbanie o ekspozycję towarów Wymagania: wykształcenie - podstawowe - okres próbny – 3 miesiące - zatrudnienie od zaraz - wynagrodzenie + możliwość premii...

06.05.202406.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0182 s