Filtruj

Praca Dla Kierowcy - Biłgoraj

1-3 z 3 ofert pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH/KIEROWCA LAWETY

nowa oferta
ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNY LEW KOTWIS STANISŁAWZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNY LEW KOTWIS STANISŁAW
Biłgoraj

Zakres obowiązków: naprawa pojazdów samochodowych oraz transport samochodów na lawecie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA/MAGAZYNIER

F.H.U.  DIANA - MIECZYSŁAW BANACHF.H.U. DIANA - MIECZYSŁAW BANACH
Biłgoraj

Zakres obowiązków: obsługa magazynu, rozładunek i załadunek towarów, rozwożenie towaru Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

01.05.202401.05.2024

Ścinanie i sortowanie papryki HOLANDIA

nowa oferta
WORK CENTRE SP. Z O.O.WORK CENTRE SP. Z O.O.
Janów Lubelski

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii, głównie w okolicach miasta Emmeloord. Dla naszego klienta, firmy Hoogweg Paprikakwekerijen B.V., lidera w uprawie i dys...

od 10000 zł