Filtruj

Praca Dla Kierowcy - Łobez

1-3 z 3 ofert pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

nowa oferta
Łobez

Zakres obowiązków: Określony we wniosku Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca kierowca + dodatkowo pomoc produkcja wędlin, magazyn

MATEUSZMATEUSZ
Łobez

Praca dodatkowa dla emeryta Praca jako kierowca od środy do piątku. 3 do 6 godzin dziennie jeżdżenie. Dodatkowo można dorobić jako wsparcie na produkcji wędlin lub przy pakowaniu wedlin. Więcej info udzielę telefonicznie...

04.05.202404.05.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca Kurier/kierowca

BARTEKBARTEK
Świdwin

Poszukuje czlowieka na stanowisko:kurier/kierowca. Praca na terenie Sławoborze i Rymania od poniedzialku do piątku + jedna sobota raz na dwa/trzy miesiace oczywiscie dodatkowo platna (jest możliwość dogadania sie aby tych sobot bylo wiecej) Nienormowane godziny pracy. Wymagam checi do pracy,dyspozyc...

03.05.202403.05.2024
od 4500 zł