Filtruj

Praca Dla Kierowcy - Stalowa Wola

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca samochodu ciężarowego

nowa oferta
THONI ALUTECTHONI ALUTEC
Stalowa Wola

Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli jest jedną z największych odlewni aluminium w Europie. Zatrudniamy ponad 1800 osób. Produkujemy odlewy aluminiowe dla największych firm z branży medycznej, kolejowej, maszynowej, elektromechanicznej i energetycznej na świecie. Do naszego zespołu poszukujemy kand...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrdunie kierowce na kategorie C

nowa oferta
KUBAKUBA

Witam, zatrdunie kierowce na kategorie C. Praca na miejscu, praca od poniedziałku do piątku. Stała trasa. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu!...

20.05.202420.05.2024

KIEROWCA W RESTAURACJI

nowa oferta
BIS-KA KAROLINA KĄDZIOŁKABIS-KA KAROLINA KĄDZIOŁKA
Nisko

Zakres obowiązków: Rozwożenie posiłków samochodem służbowym do klientów oraz pomoc na kuchni. Obsługa terminala płatniczego. Dbanie o samochód i o swoje stanowisko pracy. Znajomość topografii Niska i okolic. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0735 s