Filtruj

Praca Dla Ksiegowego - Kobylnica

Poszukiwana księgowa/księgowy do prowadzenia ksiąg handlowych

nowa oferta
BIURO RACHUNKOWE HOSSA EWELINA KAJKOWSKABIURO RACHUNKOWE HOSSA EWELINA KAJKOWSKA
Kobylnica

Biuro rachunkowe HOSSA w Kobylnicy poszukuje osoby na stanowisko: księgowa/księgowy do prowadzenia ksiąg rachunkowych Czego oczekujemy ? * Wykształcenie średnie lub wyższe * Znajomość przepisów podatkowych * Minimum roczne doświadczenie w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych * Samodzielność *...

11.06.202411.06.2024
od 6500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomoc księgowa ( student/studentka)

nowa oferta
Kobylnica

Biuro rachunkowe HOSSA w Kobylnicy poszukuje osoby mającej status studenta na stanowisko: pomoc księgowa Czego wymagamy i dlaczego? Komunikatywności- umiejętność jasnego i precyzyjnego wyrażania się, zdolność do słuchania innych i rozumienia ich wypowiedzi, dostosowania formy przekazu do możliwośc...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

KSIĘGOWY

nowa oferta
NADLEŚNICTWONADLEŚNICTWO
Łupawa

Zakres obowiązków: szczegóły na stronie:Nadleśnictwo Łupawa ogłoszenie Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne wyższe (w tym licencjat) zawód - Księgowy umiejętność - podstawy rachunkowości umiejętność - obsługa komputera...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0336 s