Filtruj

Praca Dla Ksiegowego - Płońsk

1-3 z 3 ofert pracy

główny księgowy

BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Płońsk

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: główny księgowy Samodzielne stanowisko ds. finansowych 09-100 Płońsk ul. Sienkiewicza 9 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Prowadzenie rach...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Główny Księgowy/Główna Księgowa

ACTIVA PREFABACTIVA PREFAB
Michałówek

Grupy kapitałowa ACTIVA, stawia na zrównoważony rozwój, który jest zróżnicowany zarówno geograficznie, podmiotowo jak i przedmiotowo. Spółki z szeroko rozumianej Grupy ACTIVA działają w różnych branżach (co daje stabilność całej Grupie): · produkcyjnej (produkcja prefabrykatów i modułów żelbetowych...

26.04.202426.04.2024

ASYSTENT KADROWO-KSIĘGOWY (STAŻ)

Sierakowo

Zakres obowiązków: - obsługa programów kadrowo-księgowych - analiza oraz weryfikacja dokumentacji - obsługa narzędzi biurowych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

09.05.202409.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0298 s