Filtruj

Praca Dla Kucharza - Domatków

1-3 z 3 ofert pracy

Kucharz (Sous Chef) – praca za granicą w Szwecji

nowa oferta
IN-SERV TEAM SP. Z O.O.IN-SERV TEAM SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca na stanowisku Sous Chef Tworzenie MENU Przygotowywanie dań a'la carte Utrzymywanie czystości i porządku w kuchni oraz dbanie o stan narzędzi i sprzętu kuchennego Przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywności WYMAGANIA: Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata Znaj...

20.05.202420.05.2024

Pizzerman/Pizzerwoman

nowa oferta
SCHIEVER POLSKASCHIEVER POLSKA
Rzeszów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami, dbałość o oznaczenia i czystość na dziale, atrakcyjne eksponowanie towaru, przygotowywanie prób nowych produktów dbałość o jakość i estetykę przygotowywanych potraw, obsługa klienta i doradztwo. WYMAGANIA: doświadczenia na stanowisku p...

Zatrudnimy kucharza / kucharkę

IRENEUSZ STACHACZYŃSKIIRENEUSZ STACHACZYŃSKI
Rzeszów

Restauracja Konfitura w centrum Rzeszowa zatrudni kucharza z doświadczeniem. Oczekujemy doświadczenia na stanowisku samodzielnego kucharza, zaangażowania i znajomości kuchni polskiej / europejskiej. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, umowę o pracę, elastyczny grafik. Możliwe inne formy zatrud...

18.05.202418.05.2024