Filtruj

Praca Dla Kucharza - Kraśnik

1-3 z 3 ofert pracy

KUCHARZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kraśnik

Numer oferty: StPr/24/0438Obowiązki:przygotowywanie posiłków typu kebabWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Znajomość kuchni wschodniejWykształcenie:podstawoweZawód:Kucharz*Miejsce pracy: Krasińskiego 13a, 23-204 Kraśnik, powiat: kraśnicki, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pra...

11.05.202411.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

KUCHARZ

URSZULA SHARMA SHRI MADAN LALURSZULA SHARMA SHRI MADAN LAL
Kraśnik

Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków typu kebab Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Kucharz* umiejętność - Znajomość kuchni wschodniej...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca kucharz cały etat

BEATABEATA
Dąbie

Szukam energicznej, uśmiechniętej i komunikatywnej osoby do pracy jako kucharz na Łowisku Admar w Dąbiu. Praca na pełny etat. Zapraszam do kontaktu 50*****49...

08.05.202408.05.2024
od 4500 zł