Filtruj

Praca Dla Montera - Działdowo

1-3 z 3 ofert pracy

Montażystów okien i drzwi zatrudnię

FENSTER ASFENSTER AS
Działdowo

Firma produkcyjno-montazowa z siedziba na terenie Niemiec, poszukuj kandydatów na stanowisko: monter stolarki Praca dla monterów drzwi i okien Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: Montaż drzwi i okien praca na hali przy produkcji rolet zewnętrznych Wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku ...

15.05.202415.05.2024

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

nowa oferta
Wola Szydłowska

Zakres obowiązków: Montaż instalacji sanitarnych wod-kan, gaz, wentylacja, klimatyzacja; drobne naprawy elektryczne, drobne prace wykończeniowe. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV uprawn...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter Instalacji Fotowoltaicznych

AAAAAA
Lidzbark

Monter instalacji fotowoltaicznych - Brodnica Twoje zadania: · montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków oraz na gruntach, · współpraca z zespołem ekipy instalatorskiej, projektantami oraz opiekunem klienta. Wymagania: · brak przeciwwskazań do pracy na dachach i wysokościach, · p...

24.04.202424.04.2024
od 5000 zł