Filtruj

Praca Dla Montera - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU - PRACOWNIE BUDOWLANE

nowa oferta
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIUCENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO NR 1 W ZAMOŚCIU
Zamość

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć praktycznej nauki zawodu oraz związanej z tym dokumentacji dla zawodów: monter robót wykończeniowych w budownictwie, technik budownictwa Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - dobra organizacja pracy Mile widziane doświadzczenie w bra...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Klaver- praca w Belgi- monter- praca przy linii spawalniczej

KLAVER SP. Z O.O.KLAVER SP. Z O.O.
Zamość

Klaver- praca w Belgi- monter- praca przy linii spawalniczej.Klaver poszukuje monterów do pracy w Belgii.Miejsce pracy: BelgiaStanowisko: monterZakres obowiązków:- Cięcie rur na wymiar- umieszczanie rur w odpowiednim miejscu na polu- przygotowanie spoiny zgodnie z przepisami i procedurami spawalnicz...

07.05.202407.05.2024

MONTER NAWIERZCHNI KOLEJOWEJ

nowa oferta
PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT TOROWYCH  TORREMS SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT TOROWYCH TORREMS SP. Z O.O.
Brody Małe

Zakres obowiązków: Praca na budowie przy montażu torów kolejowych, praca w terenie. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - praca w zespole...