Filtruj

Praca Dla Naszego Klienta B - Szymanów

241-242 z 242 ofert pracy

Praca w warzywniaku

OGRODNIKOGRODNIK
Załuski

Poszukujemy kobiety w młodym wieku, do pracy w sklepie z warzywami i owocami na stanowisko sprzedawca. Oferujemy stawkę: • 30 netto Obowiązki: • sprawdzanie jakości towaru\u2028 • dbanie o porządek w sklepie\u2028 • obsługa klienta\u2028 • obsługa kasy, wagi oraz terminala Miła atmosfera w młodym...

21.05.202421.05.2024
od 6000 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PRACOWNIK BIUROWY/ADMINISTRACJA/FAKTUROWANIE

KB TRADE SP. Z O.O.KB TRADE SP. Z O.O.
Sobienie-Jeziory

Zakres obowiązków: fakturowanie, kontakty z klientami, obsługa biura,zamówienia, przygotowywanie zestawień dla zarządu Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące język obcy - angielski (mowa: B1 - średnio zaawansowany, pismo: B1 - średnio zaawansowany) umiejętność - prawo jazdy kat B umie...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0635 s