Filtruj

Praca Inpost Kurier - Szymanów

1-3 z 3 ofert pracy

Kurier/-ka

INPOSTINPOST
Szymanów (pow. trzebnicki)

Czego potrzebujemy od Ciebie? czynnego prawa jazdy kat. B samochodu typu BUS - dotyczy Przewoźników/samodzielnych Kurierów (auto nie jest wymagane, jeśli podejmiesz współpracę ze wskazanym przez nas Przewoźnikiem) działalności gospodarczej lub chęci jej założenia - dotyczy Przewoźników/samodzielnych...

14.05.202414.05.2024

Praca jako kurier InPost, oddział Szymanów. Wypłata od 5400netto

ALSOFALSOF
Szymanów

Obowiązki: Praca od poniedziałku do piątku. Stały, wyznaczony rejon (okolice Twardogóry) Załadunek i rozładunek przesyłek . Obsługa skanera kurierskiego. Punktualność i sumienność. Obsługa rejonu dorowego Wymagania: Ważne prawo jazdy kat B. Umiejetność prowadzenia aut dostawczych do 3,5t D...

29.04.202429.04.2024
od 5400 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Praca jako kierowca/kurier - InPost

ADRIANADRIAN
Szymanów

Poszukuję osoby do pracy jako kierowca/kurier w firmie InPost. Praca od poniedziałku do piątku ( możliwość pracy w weekendy ). Zaczynamy codziennie od godziny 7:00. Magazyn znajduje się przy ul. Północna 1, 51-188 Szymanów. Zadaniem kierowcy będzie doręczanie i odbieranie przesyłek kurierskich. M...

23.04.202423.04.2024
od 6000 zł