Filtruj

Praca Dla Psychologa - Piła

1-3 z 3 ofert pracy

Pielęgniarka oddział geriatrii

E-WORK HR COMPANY POLAND SP. Z O.O.E-WORK HR COMPANY POLAND SP. Z O.O.
Piła

Firma e-work HR Company Poland aktualnie prowadzi rekrutację do szpitala w Poznaniu poszukuje Pielęgniarek na oddział geriatrii oraz rehabilitacji Pielęgniarka oddział geriatrii Obowiązki Zapewnienie kompleksowej opieki pielęgnacyjnej i rehabilitacyjnej pacjentom w naszym ośrodku - Wykonywanie oceny...

25.06.202425.06.2024

PILNE!-> Praca w szkołach -> Psycholog / trener / wykładowca

OŚRODEK PROFILAKTYKIOŚRODEK PROFILAKTYKI
Piła

W związku z dynamicznym rozwojem firma szkoleniowa z Krakowa zatrudni pedagogów / psychologów / trenerów z terenu całej Polski do nawiązania współpracy stałej bądź epizodycznej przy realizacji warsztatów dla uczniów i rodziców w szkołach na terenie województwa wielkopolskiego.Współpracujemy z placów...

20.06.202420.06.2024

NAUCZYCIEL PSYCHOLOG

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 WESOŁY SMYKNIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 3 WESOŁY SMYK
Chodzież

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi zgodnie z kwalifikacjami do edukacji dzieci w zakresie udzielania pomocy psychologiczno- pedagogicznej. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) kierunek/ specjalizacja: psychologia dzieci i młodzieży...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0322 s