Filtruj

Praca Dla Sprzedawcy - Mielec

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca/ Doradca Klienta

nowa oferta
MERKURY MARKETMERKURY MARKET
Mielec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - profesjonalne doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż produktów -dbanie o ekspozycję, porządek i estetykę sklep WYMAGANIA: -umiejętność prowadzenia rozmów z Klientami -kreatywność oraz poczucie estetyki -dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację zadań -gotowość do ...

04.05.202404.05.2024

Praca Kasjer Sprzedawca Sklep Spożywczy - Otałęż

nowa oferta
WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
Otałęż

Zatrudnię sprzedawcę w sklepie spożywczym ABC Otałęż Osoby chętne i zdecydowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kontakt telefoniczny - osiem osiem 3 9 sześć 8 5 cztery 8 lub email abcotalez (małpa) gmail.com...

03.05.202403.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca praca sezonowa sprzedaż w lodziarni Dębica

nowa oferta
NATALIANATALIA
Dębica

Poszukujemy odpowiedzialnej osoby do sprzedaży lodów z automatu, kawy deserów lodowych , itp. Nie wymagamy doświadczenia, ale poważnego podejścia do obowiązków Oferta skierowana do osób posiadających status ucznia (liceum, maturzyści lub studenci) Mile widziana książeczka sanepidu Wymagana duża ...

02.05.202402.05.2024
od 27 zł