Filtruj

Praca Dla Studenta - Cieszyn

1-3 z 3 ofert pracy

Doradca zawodowy

AKADEMIA WSBAKADEMIA WSB
Cieszyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie konsultacji indywidualnych w ramach doradztwa zawodowego, diagnoza kompetencji, współorganizacja wydarzeń Biura Karier obsługa administracyjna realizowanych projektów ABK bieżąca obsługa studentów i pracodawców, raportowanie, ewaluacja i planowanie działań ABK sporządz...

29.05.202429.05.2024

magazynier Realizacja zamówień sklepu internetowego praca

nowa oferta
MROAUTO CZĘŚCI SAMOCHODOWE AUTO SERWISMROAUTO CZĘŚCI SAMOCHODOWE AUTO SERWIS
Chałupki

Realizacja zamówień sklepu internetowego praca Dołącz do naszego zespołu, pracuj z nami! przygotowanych paczek do wysyłki, obsługa sklepu internetowego Praca dla : mężczyzn , kobiet Praca również dla emerytów i studentów Wymagania: · umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy, · mot...

01.06.202401.06.2024
od 4600 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w solarium weekendowa dla ucznia /studenta

AKADEMIA OPALANIAAKADEMIA OPALANIA
Jastrzębie-Zdrój

Ogłoszenie o pracę: Poszukujemy pracownicy do Solarium – Akademia Opalania Jesteś komunikatywną osobą z pozytywną energią? Szukasz pracy na weekendy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Solarium – Akademia Opalania poszukuje pracownicy do pracy w weekendy (soboty i niedziele). Jeżeli lubisz pracować z...

24.05.202424.05.2024