Filtruj

Praca Dla Studentow Dziennych - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Opiekun osoby niepełnosprawnej

nowa oferta
PAWEŁPAWEŁ
Gdańsk

Opiekun osoby niepełnosprawnej. Zatrudnię mężczyznę do pomocy przy osobie niepełnosprawnej. Wynagrodzenie 40 zł/h na rękę (netto) Do obowiązków należy głównie pomoc w układaniu, ubieraniu, pomoc w domu i inne rzeczy związane z niepełnosprawnością fizyczną. Osoba niepełnosprawna (czyli ja) jest w p...

06.05.202406.05.2024
od 55 zł

Sprzedawca owoców sezonowych

nowa oferta
Gdańsk

Sprzedawca owoców sezonowychZatrudnię od maja do 30 września tego roku osobę do sprzedaży owoców sezonowych na stoisku handlowym.Oczekujemy: - mile widziani uczniowie/studenci z ważną legitymacją;- preferowane posiadanie książeczki sanepidowskiej;- mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej i ...

Umowa zlecenieumowa zlecenie

Prace pomocnicze w magazynie | MEGA ZAROBEK w 5 godzin dziennie!

nowa oferta
OTTO WORK FORCEOTTO WORK FORCE
Żukowo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sortowanie przesyłek Przygotowanie towarów do wysyłki Utrzymywanie porządku w miejscu pracy WYMAGANIA: Motywacja do pracy i nauki Możliwość pracy w godzinach nocnych OFERUJEMY: Zatrudnienie na umowę zlecenie Wynagrodzenie nawet do 3500 zł NA RĘKĘ (pamiętaj, że jeśli jesteś student...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0538 s