Filtruj

Praca Do Przyuczenia - Częstochowa

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji - dział montażu

ENCKEL SP. Z O.O.ENCKEL SP. Z O.O.
Częstochowa

Firma Enckel Sp. z o.o. powstała w 2008 roku i jest wiodącym producentem części do maszyn przetwórstwa tworzyw sztucznych. Różnorodny park maszynowy oraz wyszkolona kadra pracowników pozwala spółce na wykonywanie rozmaitych operacji takich jak gięcie blachy, deformacja blachy na prasach, zgrzewanie ...

21.05.202421.05.2024

Hydraulik monter lub osoba do przyuczenia

JANKOWSKI210JANKOWSKI210
Częstochowa

W zwiazku z rozwojem naszej działalności zatrudnimy hydraulika z doświadczeniem lub sprytną osobę z umiejetnosdo w tej dziedzinie do przyuczenia na stanowisko hydraulik/monter. Montujemy pompy ciepła, piece, pv. Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, sprzęt, umowę o pracę, ubrania, miłą atmosferę. Wy...

od 4200 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

ŚLUSARZ-SPAWACZ

nowa oferta
ZME BAJPAX SP. Z O.O.ZME BAJPAX SP. Z O.O.
Nieznanice

Zakres obowiązków: mechaniczna i ręczna obróbka metalu, przygotowanie elementów i powierzchni do spawania, spawanie i montaż konstrukcji stalowych. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - spawacz elektryczny umiejętność - spawacz metodą MIG umiejętność - spawacz metodą MAG wymagana umi...

23.05.202423.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0257 s