Filtruj

Praca Do Przyuczenia - Przemyśl

1-3 z 3 ofert pracy

Praca biurowa - obsługa klienta

ANNAANNA
Przemyśl

Multiagencja Borowicz Ubezpieczenia poszukuje pracownika/stażysty na stanowisko związane z obsługą klienta w zakresie sprzedaży ubezpieczeń majątkowych i osobowych w naszym biurze na ul. Franciszkańskiej 14 w Przemyślu. Praca będzie realizowana w stałych godzinach od 8:45 do 16:45 od poniedziałku do...

23.05.202423.05.2024
od 2900 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Markowa

Numer oferty: StPr/24/0497Obowiązki:Wystawianie paragonów i faktur, przyjmowanie zamówień, kontakt z klientem, sporządzanie zamówieńWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:OBSŁUGA KASY FISKALNEJWykształcenie:średnie ogólnokształcące, innePozostałe wymagania:Mile widziany staż pracy ...

25.05.202425.05.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

SPRZEDAWCA

nowa oferta
JACEK SZLĘK BEJMETJACEK SZLĘK BEJMET
Markowa

Zakres obowiązków: Wystawianie paragonów i faktur, przyjmowanie zamówień, kontakt z klientem, sporządzanie zamówień Wymagania: wykształcenie - inne średnie ogólnokształcące umiejętność - OBSŁUGA KASY FISKALNEJ Mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość programów magaz...

24.05.202424.05.2024