Filtruj

Praca Docieplanie - Grodzisk Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY DO DOCIEPLEŃ BUDYNKÓW

KRZYSZTOF LASOCKI ZAKŁAD BLACHARSKO-DEKARSKI I MURARSKIKRZYSZTOF LASOCKI ZAKŁAD BLACHARSKO-DEKARSKI I MURARSKI
Grodzisk Wielkopolski

Zakres obowiązków: - docieplanie budynków Miejsce wykonywania pracy: Grodzisk Wielkopolski i okolice Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - podstawowe umiejętność - Mile widziane doświadczenie zawodowe...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik ogólnobudowlany do dociepleń budynków

- docieplanie budynków Miejsce wykonywania pracy: Grodzisk Wielkopolski i okolice...

08.04.202408.04.2024

Praca przy elewacji

FIRMOWYFIRMOWY
Buk

Firma budowlana z Buku zatrudni pracownika z doświadczeniem do dociepleń. Wymagania: - doświadczenie - wiek do 50 lat - nie pijący. Oferujemy: - wynagrodzenie w formie tygodniowej - wynagrodzenie zawsze na czas - pracę 50h na tydzień - stawka godzinowa od 26zl na reke - premie - umowę o pracę po ...

17.04.202417.04.2024