Filtruj

Praca Docieplanie - Inowrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Dam pracę w dociepleniach budynków

KAROLKAROL
Inowrocław

Prowadzę firmę remontowo - budowlaną na terenie: Inowroclaw i okolice. Szukam pracowników z doświadczeniem szpachlowania i docieplania budynków. Stawka za godzinę do negocjacji. Telefon do kontaktu: 78*****01. Zapraszam do współpracy Karol...

11.03.202411.03.2024

ROBOTNIK BUDOWLANY

Ostrowąs

Zakres obowiązków: Docieplanie budynków mieszkalnych. Prace remontowe - wykończenie wnętrz. Wymagania: wykształcenie - podstawowe 3 miesiące doświadczenia na danym stanowisku...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca na budowie

P.P.H.U KWADRATP.P.H.U KWADRAT
Barcin

Witamy zatrudnimy osoby na poszczególne stanowiska pracy : Pracownik systemu dociepleń i adaptacji poddaszy Pracownik ogólnobudowlany Murarza Oferujemy : Prace w energicznym,profesjonalnym i młodym zespole przez cały rok Stabilne zatrudnienie Podnoszenie kwalifikacji zawodowych Dobre wynagro...

24.09.202324.09.2023
od 4500 zł