Filtruj

Praca Docieplenia Elewacje Budynkow - Rzeszów

1-3 z 3 ofert pracy

praca na ociepleniach budynków elewacje - niemcy

ŁUKASZŁUKASZ
Rzeszów

zatrudnie fachowca na docieplenia zapewniam: zakwaterowanie ubezpieczenie w niemczech wypłata terminowa raz w miesiacu 15- tego mozliwe zaliczki wymagam: samodzielnej wydajnej pracy...

22.05.202322.05.2023
od 7000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Malarz z niemieckim, niemieckie warunki, praca od zaraz

nowa oferta
PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Malowanie, szpachlowanie, tapetowanie, Montaż ścian działowych, sufitów podwieszanych, tynkowanie, Montaż elewacji i dociepleń, Prace na wysokościach na rusztowaniach, Prace na zewnątrz i wewnątrz budynków. WYMAGANIA: Doświadczenie w zawodzie malarza lub lakiernika, Umiejętność cz...

26.04.202426.04.2024

Praca przy dociepleniach budynków

DAMIANDAMIAN
Strzyżów

Witam poszukuje pracownika do prac przy dociepleniach budynków. Szukam osoby która posiadaznajomość sztuki budowlanej dotyczącej wykonywania elewacji oraz posiada prawo jazdy kat. B lecz nie jest to wymagane. Zapewniam atrakcyjne wynagrodzenie i pracę przez cały sezon. Możliwość zatrudnienia 3 osób....

05.03.202405.03.2024