Filtruj

Praca Dodatkowa Online

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik serwisu

Bydgoszcz

Zadania: Wstępna ocena stanu urządzenia Ręczne czyszczenie urządzeń Dokonywanie prostych prac naprawczych oraz wymiana uszkodzonych części Wymagania: Zdolności manualne Podstawowa umiejętność obsługi komputera Dyspozycyjność do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku Oferta: Zatrudnienie na pełen ...

24.05.202424.05.2024

PRACUJ ZDALNIE(Umawianie spotkań) TYGODNIÓWKI od 800zł-dodatkowa/stała

REKRUTACJA 2024REKRUTACJA 2024
Sosnowiec

W związku z prężnie rozwijającym się zespołem, szukamy chętnych do nawiązania KRÓTKIEJ , bądź DŁUGOTERMINOWEJ współpracy. Zostawiając wiadomość masz gwarancję odpowiedzi w ciągu kilku minut. Nie musisz czekać kilka dni na odpowiedź zwrotną. Nie musisz mieszkać w podanej lokalizacji! Pracę...

22.05.202422.05.2024
od 3200 zł

Komisjoner / Pracownik kompletacji zamówień

OTTO WORK FORCE RECRUITMENTOTTO WORK FORCE RECRUITMENT

Rusza nowy sezon rekrutacji dla naszego największego klienta! To międzynarodowa firma logistyczna, która w Tilburgu posiada dwa magazyny, gdzie realizowane są zamówienia online dla znanych marek odzieżowych. Obie hale położone są w bliskiej odległości, więc w zależności od zapotrzebowania możesz pra...

17.05.202417.05.2024