Filtruj

Praca Dom Opieki Rodzinnej - Lublin

Specjalista ds. Sprzedaży w Dywizji Spożywczej, Farmaceutycznej i Kosmetycznej

nowa oferta
CORTEX CHEMICALS SP. Z O.O.CORTEX CHEMICALS SP. Z O.O.
Lublin

Specjalista ds. Sprzedaży w Dywizji Spożywczej, Farmaceutycznej i Kosmetycznej Miejsce pracy: Lublin Twój zakres obowiązków wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów krajowych i międzynarodowych na surowce w Dywizji spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej; stała obsługa bieżących klientów (wizyty, spo...

28.05.202428.05.2024

Kierowca kategoria C

CHEFS CULINAR SP. Z O.O.CHEFS CULINAR SP. Z O.O.
Lublin

Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Naszą specjalizacją jest dedykowana obsługa firm gastronomicznych, dla których od lat jesteśmy partnerami w b...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

WYCHOWAWCA

CENTRUM ADMINISTRACYJNE IM.EWY SZELBURG-ZAREMBINY W LUBLINIECENTRUM ADMINISTRACYJNE IM.EWY SZELBURG-ZAREMBINY W LUBLINIE
Lublin

Zakres obowiązków: sprawowanie opieki i wychowania nad wychowankami domu rodzinnego Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) zawód - Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej uprawnienie - Prawo jazdy kat. B ...

25.04.202425.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,1060 s