Filtruj

Praca Dom - Częstochowa

Rituals Advisor / Doradca Klienta - Częstochowa, Galeria Jurajska

nowa oferta
RITUALS COSMETICS POLAND SP. Z O.O.RITUALS COSMETICS POLAND SP. Z O.O.
Częstochowa

Jako Doradca Klienta w Rituals na pierwszym miejscu stawiasz obsługę klienta, wiesz, że każdy klient jest wyjątkowy. Dzięki swoim umiejętnościom sprzedażowym i wiedzy razem z zespołem zapewniasz klientom niezapomniane doświadczenia. Pozostałe obowiązki w tej roli to: Ścisła współpraca z Kierowniki...

10.06.202410.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca/ kierowca

nowa oferta
BES-POLSKA SP. Z O.O.BES-POLSKA SP. Z O.O.
Poraj

Witam , szukamy kierowców w transporcie krajowym ( bus plandeka 10 ep) , praca od poniedziałku do piątku. Auto pod dom. Tylko osoby z doświadczeniem. Kontakt tylko telefoniczny 695320854 :)...

ROBOTNIK BUDOWLANY

nowa oferta
Widzów

Zakres obowiązków: prace remontowe,budowlane,wykończeniowe w mieszkaniach,domach, budynkach Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 1 mile widziana znajomość branży budowlanej...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0684 s