Filtruj

Praca Domin - Wolbrom

1-3 z 3 ofert pracy

Operator linii produkcyjnej | Bez doświadczenia | Wolbrom

nowa oferta
DOMINO POLSKA SP. Z O.O.DOMINO POLSKA SP. Z O.O.
Wolbrom

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa maszyn produkcyjnych m.in. prasy, zgrzewarki, klejarki; prace manualne; kontrola wizualna jakości wyrobu; uzupełnianie dokumentów produkcyjnych. WYMAGANIA: Chęć i motywacja do pracy Rzetelność, dokładność Gotowość do pracy w systemie zmianowym - III ZMIANY (6:00-14:00, 14:...

28.04.202428.04.2024

Wolbrom

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa maszyn produkcyjnych m.in. prasy, zgrzewarki, klejarki; prace manualne; kontrola wizualna jakości wyrobu; uzupełnianie dokumentów produkcyjnych. WYMAGANIA: Chęć i motywacja do pracy Rzetelność, dokładność Gotowość do pracy w systemie zmianowym - III ZMIANY (6:00-14:00, ...

22.04.202422.04.2024

Operator linii produkcyjnej | Umowa o pracę

SANDRA MAĆKOWSKASANDRA MAĆKOWSKA
Wolbrom

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, certyfikat nr 5070 w chwili obecnej dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko: Operator linii produkcyjnej Miejsce pracy: Wolbrom (małopolskie) Kogo szukamy: Osób dokładnych w wykonywaniu obowiązków; Posia...

19.04.202419.04.2024